KURSY ON-LINE W CZASIE ZAGROŻENIA

Wykorzystaj obecny czas na naukę przepisów. W naszym ośrodku szkolenia istnieje możliwość nauki przepisów on-line. Bez wychodzenia z domu , telefonicznie możemy Państwu załozyć taki kurs. Bezpiecznie w domowym zaciszu uczycie się Państwo przepisów i przygotowujecie do państwowego egzaminu teoretycznego. W chwili gdy otworzą ośrodki egzaminowania przystępujecie do egzaminu teoretycznego. Po zdanym egzaminie zgłaszacie się do nas na zajęcia z pierwszej pomocy i jazdy. Nie musicie chodzić na wykłady , teorię macie już zaliczoną. Nie zmarnujcie tego czasu odizolowania i zapiszcie się już dziś na kurs prawa jazdy on-line.89903005 1412129235646421 1747903087898525696 n

Mistrzowie motoryzacji 2019

Dziś chwalimy się .

 W rankingu przeprowadzonym przez redakcję Dziennika Zachodniegona najlepszą szkołę nauki jazdy w naszym powiecie zajęliśmy zaszczytne II miejsce. Nasz instruktor Piotr Zdziebłowski także zdobył pudło zajmując III miejsce.
Dziękujemy wszystkim za oddane na nas głosy dz

Badania lekarskie

medycyna

W każdy czwartek o godz. 16.oo w biurze OSK Kursor jest możliwośc zrobienia badań lekarskich.

Proszę zabrać dokument tożsamości .

Profil kandydata na kierowcę

PRAWO JAZDY POLS 51726e7c06201Zanim rozpoczniesz kurs prawa jazdy należy założyć profil kandydata na kierowcę(PKK) w wydziale komunikacji w swoim urzędzie miasta lub starostwie powiatowym.

Jak to zrobić.

1.Robimy badania lekarskie ( każdy czwartek godz 16 OSK KURSOR) lub w przychodni

2. Idziemy do wydziału komunikacji zabierając ze sobą

 - orzeczenie lekarskie

 -  Kolorową fotografię o wymiarach 35 × 45 mm, wykonaną na jednolitym jasnym tle, mającą dobrą ostrość oraz odwzorowującą naturalny kolor skóry, obejmującą wizerunek od wierzchołka głowy do górnej części barków, tak aby twarz zajmowała 70–80% fotografii, pokazującą wyraźnie oczy, zwłaszcza źrenice, i przedstawiającą osobę w pozycji frontalnej, bez nakrycia głowy i okularów z ciemnymi szkłami, patrzącą na wprost z otwartymi oczami nieprzesłoniętymi włosami, z naturalnym wyrazem twarzy i zamkniętymi ustami.

 - osoby niepełnoletnie biorą zgodę rodziców

 - dokument tożsamości ( dowód osobisty, paszport, legitymacja szkolna)

Z nadanym nr PKK zgłaszamy się do OSK KURSOR i rozpoczynamy kurs prawa jazdy